Minkštinimo nugeležinimo filtras

Minkštinimo nugeležinimo filtrasKalkėjimas, ruduojanti vonia, nuo kieto vandens sausėjanti oda, nekokybiškai išplauti ir spalvą prarandantys rūbai. Pastovi sistemų priežiūra. Gal Jums visa tai jau nusibodo?


Minkštinimo nugeležinimo filtras WATERBOSS – tai unikali sistema, kuri minkština vandenį ir valo jį nuo ištirpusios geležies bei mangano. Kompaktiškas, estetinio dizaino ir itin efektyvus įrenginys, padėsiantis Jums turėti švarų vandenį namie ar sodyboje. Visa tai siūlome ilgametės patirties ir pažangių technologinių sprendimų dėka.

Tai tobuliausias įrenginys TRYS VIENAME:

  1. Mechaninio valymo filtras (savaime apsiplaunantis);
  2. Vandens minkštinimo filtras;
  3. Vandens nugeležinimo filtras.

Savaime apsiplaunantis mechaninis filtras apsaugo visą sistemą nuo smėlio ir kitų teršalų. WaterBoss technologija leidžia pašalinti geležį net iki 10 mg/l.

Pagrindiniai privalumai:

Itin smulkus, rinktinės 

frakcijos minkštinimo sorbentas užtikrina maksimalų vandens valymo efektyvumą nuo kietumą sukeliančių druskų, geležies ir mangano jonų.

WaterBoss užpildas skiriasi nuo tų, kurie naudojami standartiniuose minkštinimo filtruose tuo, jog čia naudojamo užpildo frakcija FINE yra 0,2 mikrono (įprastai filtruose frakcija buna 0,2-0,7 mm). Taigi ir kontaktinio paviršiaus plotas su vandeniu yra didesnis. Šis pranašumas pasiekiamas dėl patentuoto sistemos srautų paskirstymo, kai jonų mainų derva yra įterpta tarp dviejų 20 mikronų tinklelių. Būtent šis sprendimas leido įgauti didžiausią konkurencinį pranašumą.

Plati Waterboss užpildo talpa su specialiu vandens skirstytuvu neleidžia susidaryti sąstingio zonoms, be to, tai padeda greičiau ir su mažesnėmis sąnaudomis atsiplauti užpildui. Tai yra patentuota ir kol kas analogų neturinti technologija.

Waterboss valdymo vožtuvas pilnai automatinis, begarsis ir dėl savo savybių ilgaamžis. Priešpriešinės regeneracijos galimybė (aukštyn) į užpildą žymiai sumažina druskos, vandens ir laiko sąnaudas, skirtas regeneruoti ir leidžia puikiai atkurti užpildo savybes.WaterBoss turi unikalų algoritmą regeneravimui. Valdiklis kaupia kelių dienų duomenis apie faktinį vandens suvartojimą, tada lygina juos su duomenimis apie suvartojimą per dieną. Atsižvelgiant į tai, priima sprendimą - pradėti regeneraciją dabar ar vėliau. Taip žymiai sumažėja energijos bei druskos suvartojimas, o vanduo visada būna kokybiškas. Regeneracijos metu sunaudojama mažai vandens (60 litrų), taip pat minimalios druskos sąnaudos (1,13 kg), o regeneracijos trukmė nuo 18 min. Pralaidumas 2,3 m3/val.

Waterboss techninė charakteristika

WaterBoss rimčiausias, saugiausias ir patikimiausias vandens filtras.