MECHANINIS VANDENS FILTRAS

Įsirengėte naują santechniką, ar nusibodo po trasų remontų rudas vanduo, gal iš gręžinio (šulinio) kartais atbėga smėliukas. Nemalonu kai atsukus kraną pasirodo purvais plaukiantis vanduo, o jeigu tuo metu plaunasi rūbai, indai, norisi išsimaudyti. Dažniausiai pakanka elementaraus mechaninio vandens filtro.

 Perkant mechaninį filtrą pigus korpusas neargumentas. Negalima pamiršti jog  pigus filtro korpusas gali trukti ir užlieti Jūsų namus. Tik aukštos kokybės vandens filtro korpusas gali atlaikyti netikėtą spaudimo  šuolį, ar dėl kokios tai priežasties susidariusi vakumą.

Norint kad vandens mechaninis filtras patikimai ir ilgai tarnautu butina atkreipti dėmesį jog pajungimo sriegiai būtu žalvariniai, spaudimo nuėmimo varžtas irgi. Svarbu kad keičiant kasėtę nereiktu sukinėti korpuso, taip draskant ir nevienodai prispaudžiant tarpinę.

Mūsų siūlomi mechaniniai filtrai turi priveržimo žiedą.  Perkant mūsų filtrą Jūs gaunate tvirtą korpusą su žalvariniais sriegiais, žalvariniu nuorinimo varžtu, laikiklį, raktą, visus reikiamus medvarščius, filtravimo kasetę. Taigi, jokių papildomų  išlaidų.

 


 

DUŠO FILTRAS - MAUDYNĖS LYG PO KRIOKLIU

Aukščiausios kokybės - šešių pakopų dušo filtras. Tiems kas nori maudytis tyrame, švariame ir maloniame vandenyje. Naudojant šį filtrą vanduo saugos jūsų plaukus, odą ir suteiks Jums gerą savijautą. Šis naujos kartos šešių pakopų dušo filtras pašalina daugiau kaip 99 % chloro, sunkiuosius metalus, geležį, mechanines priemaišas ir kt. Sureguliuoja PH pusiausvyrą ir suminkština vandenį. Korpusas pagamintas iš medicininio metalo. Kasėtė keičiama.

 KDF užpildas ( JAV),Kalcio sulfidas ( Japonijos), Magnetinis vandens minkštintojas, Energetiškai pakrautos keraminės granulės, Aktyvuotos anglies užpildas. Didelio pralaidumo mechaninio valymo užpildas.


 

 

 Geležies norma vandenyje yra 0,2 ml/l. Jeigu yra daugiau reikalingas nugeležinimo filtras.

           GELEŽIES PAŠALINIMAS IŠ VANDENS  vyksta oksidacijos principu, t. y. vanduo priverstinai maišomas su oru ir ištirpusi dvivalentė geležis redukuojasi į trivalentę, kuri surenkama nugeležinimo filtro užpildu. Nugeležinimo filtro užpildas taip pat turi savybę pritraukti manganą ir sieros vandenilį. Visa geležis surinkta filtravimo metu pašalinama į kanalizaciją, tuo metu kai vandens vartojimo tikimybė yra maža.