Geriamo vandens ruošimo sistema

Geriamo vandens ruošimo sistema75% žmogaus sudaro vanduo. Galima sakyti, kad žmogus yra toks, koks yra jo geriamasis vanduo.

Dar visai neseniai 70% šulinių ir paviršinių gręžinių vanduo neatitiko higienos normų. Pvz.: nitratų norma vaikams buvo 2mg/l, suaugusiems 10mg/l. Dabar norma pakilo iki 50mg/l.  Ar padidinus normas vandens kokybė pagerėjo?

Miesto vandenys tiekia normas atitinkantį produktą, kuris Jus pasiekia vamzdžiais, atrodančiais taip:

Iš principo visi žinome, jog tyras vanduo neturi skonio, kvapo ir pan. Bet dažniausiai pasidarius  arbatos matome kaip priemaišos priauga prie puodelių šonų, ar paviršiuje plaukioja riebalas. Visa tai tik dėl vandens kokybės.

Jeigu žmogaus akys matytų visą tai, kas yra vandenyje, turbūt jo negertų...

O gal Jūs norite turėti  ir savo šeimai užtikrinti išties tyrą ir tobulą vandenį?

Mes galime tai pasiūlyti: 

Šiai dienai labiausiai paplitęs  atbulinio osmoso principu (angl. reverse osmosis arba RO)  grįstas vandens filtravimas. Tokia sistema  iš vandens efektingai šalina Chlorą - 97%; Radioaktyvius elementus - 90%; Naftos teršalus - 98%; Nitritus ir nitratus - 93%; Hidrokarbonatus - 98%; Įvairias druskas - 99%; Sunkiuosius metalus - 97%; Bakterijas ir virusus - 99%; Šviną, gyvsidabrį - 99%; Asbestą, benzolą, fenolį ir t.t.

Morion naujos kartos atbulinio osmoso principu veikianti geriamojo vandens ruošimo sistema su itin kompaktiška vandens talpa. 

Morion - tai šuolis geriamojo vandens valymo technologijoje. Ji itin kompaktiška ir efektyvi, lyginant su tradicinėmis atvirkštinio osmoso vandens valymo sistemomis:

 • aukštas ir pastovus filtracijos greitis;
 • mažas kanalizuojamo vandens kiekis;
 • lengvai keičiamos ir ilgai tarnaujančios kasetės;
 • nereikia dezinfekuoti kolbų, jos keičiamos;
 • virtuvėje neužima daug vietos;
 • nereikalingas nuolat burzgiantis varikliukas;
 • stabiliam veikimui pakanka vos 1,8 baro spaudimo.

 Sistemą sudaro:

 • Nuosėdų filtras, kuris sulaiko šiukšles.
 • Mechaninio valymo filtras. Vanduo skverbiasi per mechaninį 5 ar 20 mikronų filtrą, pagamintą iš polipropileno. Jo struktūra užtikrintai šalina smėlį, rūdis, dumblą, nešvarumus, dulkes, žiedadulkes ir pan.
 • Anglies kasetė. Aukštos kokybės patentuota kasetė, užpildyta granuliuota anglimi – panaikina blogą vandens skonį ir kvapą, veiksmingai pašalina organines priemaišas (mikroorganizmus, bakterijas, sporas), organinius junginius, herbicidus, pesticidus, chlorą ir jo nuodingus junginius, šviną ir kitus sunkiuosius metalus, ploviklius ir pan.
 • Membrana, kuri atskiria vandens molekules nuo virusų, bakterijų, radioaktyvių dalelių, ištirpusių druskų ir pan. Proceso metu slėgio veikiamos vandens molekulės prasiskverbia pro specialiai pagamintos membranos poras, kurių tankis 0,0001 mikrono. Tyras vanduo bėga link čiaupo, o nešvarumai į kanalizacija.
 • Finalinis etapas. Vanduo teka per itin smulkios frakcijos anglį. Dėka Aqualen anglis taip sujungta, kad vanduo negalėtų pasidaryti „tako“, jis tiesiog spaudžiamas per anglį.

Taip iš Jūsų vandens čiaupo teka tyras, gaivus ir svarbiausia, be jokių priemaišų vanduo.  Pasirūpinkite savimi ir savo šeima.Atraskite tikrą kavos ir arbatos skonį.